جرثقیل نیم دروازه ای تک پل

جرثقیل نیمه دروازه ای تک پل کاوه کرین یک تجهیزات کارآمد و موثر برای حمل مواد تا وزن 16 تن می باشد. این نوع جرثقیل را می توان تا 39 متر در فضای باز یا فضای سرپوشیده عرضه کرد. جرثقیل های نیمه دروازه ای به شکل L معکوس ساخته می شوند که از یک طرف روی تیرهای سقف و از طرف دیگر روی ریل های روی زمین حرکت می کنند. از این جرثقیل ها در هنگام پوشش بخشی از سالن استفاده می شود. برخلاف جرثقیل های سقفی تک پل، جرثقیل های نیمه تک پل دارای شفت (پایه) هستند و در مسیری که معمولاً یک طرف آن روی زمین است حرکت می کنند و در هزینه ساخت ساختمان صرفه جویی می شود. این نوع جرثقیل بهترین راه حل برای جابجایی در داخل و خارج از منزل است.

کاربرد جرثقیل نیم دروازه ای تک پل

جرثقیل های نیمه دروازه ای به طور کلی شبیه به جرثقیل های دروازه ای کامل هستند به جز در یک مورد که روی یک تیر حامل در یک طرف قرار می گیرد. عموما داخل سالن و کارخانه ها و یا در کنار آن هستند از روکش های تولیدی استفاده می شود. معمولا یک طرف سر پل جرثقیل روی زمین قرار می گیرد و قسمت بالایی به دیوار یا تیر یاتاقان ثابت می شود. هنگامی که به یک سیستم قوی تر نیاز است، به عنوان مثال، ظرفیت بار و مقیاس بیشتر از 20 متر مورد نیاز است. این نوع جرثقیل ها به عنوان یک جفت پل ترجیح داده می شوند.
جرثقیل های نیمه دروازه ای را می توان در فضاهای داخلی و خارجی استفاده کرد. همچنین جرثقیل های نیمه دروازه ای مجهز به یک جفت بالابر هستند. چهار کارکرد دارد و باعث کارایی و کیفیت حمل و نقل بهتر می شود. اگر کنسول رادیویی مانند کنسول باشد دارای جرثقیل های متحرک، بارگیری ایمن تر و سریع تر آنها بارهای بزرگتر و عظیم تری را خواهند داشت و می توانند حمل کنند. دسترسی به جرثقیل دروازه ای یا نیمه دروازه ای برای استفاده بهینه از فضای موجود و کاهش هزینه بسیار مناسب است.
قابل نصب در ساختمان ها و سالن هایی با اسکلت می باشد. برای ساخت، بهره برداری و استفاده ساخت سایت و جرثقیل های پل و نیمه دروازه ای برای نصب به آهن کمتر و استحکام کمتری نیاز دارد.. همچنین می توان از جرثقیل نیمه دروازه ای در ایستگاه ها استفاده کرد. به عنوان جک بار در زیر جرثقیل های سقفی کار می کند یا استفاده می شود.

مزایای جرثقیل نیم دروازه ای تک پل

  •     با ریل گذاری حرکت طولی را میتوان تا جایی که نیاز باشد امکان پذیر کرد.
  •     میتوان به صورت موقت از آن استفاده کرد و بعد با انتقال دادن آن به جای دیگر بدون آسیب رسانی به کارگاه دوباره از آن بهره برد.
  •     می توان در تناژهای مختلف از آن استفاده کرد.
  •     از اشغال فضا جلوگیری می کنند.
  •     موجب صرفه جویی در هزینه می شود.
  •     قابلیت نصب تجهیزات را دارد.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما

قزوین - شهرک کاسپین
© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.