خدمات نصب جرثقیل سقفی در محل

خدمات نصب جرثقیل سقفی در محل انجام خدمات نصب جرثقیل سقفی در محل با تجهیزات مدرن و پرسنل با تجربه کلیه خدمات نصب جرثقیل سقفی ما با تضمین کیفیت نصب انجام می شود. مناسب ترین قیمت ها برای نصب جرثقیل سقفی را از ما بخواهید .

تعمیر و سرویس نگهداری انواع جرثقیل سقفی

تعمیرات جرثقیل ، تعمیر و سرویس نگهداری انواع جرثقیل سقفی ، تراش‌کاری جرثقیل، برش‌کاری جرثقیل، جوشکاری جرثقیل، تعمیر موتور جرثقیل، تعمیر سیم‌بکسل جرثقیل،تعمیر کیسه زنجیر دماگ و ...

ساخت انواع جرثقیل بزرگ کارگاهی و سوله

ساخت جرثقیل به درخواست و نیاز مشتریان ،ساخت جرثقیل سقفی ،ساخت جرثقیل دروازه‌ای ، ساخت جرثقیل بازویی،جرثقیل سقفی دو پل، جرثقیل سقفی تک پل

رفع نواقص و بازرسی فنی و ایمنی جرثقیل

در بازرسی فنی به شناسایی مشکلات احتمالی و رفع آن ها قبل از وقوع حادثه می شود . و مطابق استاندارد سازمان ایمنی و بهداشت جرثقیل های فعال سالانه باید مورد بازرسی قرار گیرند .

تامین قطعات جرثقیل و خرید و فروش آن

در صورت نیاز کارفرما به تعمیرات در زمینه جرثقیل، سازه آن و نیز قطعات مربوط (از جمله نصب ریموت کنترل جرثقیل و یا اصلاح باکس زنجیر آن)، توسط کارشناسان مجموعه به انجام می‌رسد.

مشاوره جهت جایگذاری جرثقیل در خط تولید

جایگذاری و نصب درست جرثقیل به دلیل حساسیت ایمنی ، حمل و جابه جایی امری حساس است که نیاز به تجربه و اطلاعات فنی بالایی دارد. مهندسین با تجربه ما آمادگی ارائه مشاوره برای خریداران و فروشندگان را دارا است.

شرکت طراحی و فروش جرثقیل سقفی کاوه

جرثقیل سقفی شامل انواع تک پل و دو پل، دو پل با کالسکه گردان، جرثقیل رونشین و جرثقیل آویز می باشد. البته انواع جرثقیل های دروازه ای و نیم دروازه ای و مونوریل و جرثقیل بازویی نیز در واقع طراحی های ویژه خانواده جرثقیل سقفی برای محیط و شرایط کاری خاص می باشد.
قزوین - شهرک کاسپین
© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.