با ما در تماس باشید

مشاوره خرید و ساخت جرثقیل

مشاوره خرید و ساخت جرثقیل

مشاوره جهت جایگذاری جرثقیل در خط تولید

مشاوره جهت جایگذاری جرثقیل در خط تولید ، برای بسیاری از پروژه‌های ساختمانی، صنعتی، تجاری و … ضروری است. به همین دلیل امروزه در صنایع مختلف از انواع جرثقیل‌ها استفاده می‌شود. برای استفاده از جرثقیل‌ها باید جرثقیل خریداری یا اجاره کرد. درهرصورت چه برای خرید و چه برای اجاره باید قبل از اقدام مشاوره لازم صورت گیرد. مشاوره قبل از خرید جرثقیل بسیار مهم است. زیرا اگر انتخاب اشتباهی انجام شود می‌تواند هزینه زیادی داشته باشد.

اگر به دنبال جرثقیل هستید بهتر است مشورت با کارشناسان شرکت کاوه کرین را فراموش نکنید. شما می توانید بهترین مشاوره مناسب با کار خود را دریافت کنید. بهتر است قبل از  مشاوره خرید و ساخت جرثقیل بر اساس آنها نکاتی را در نظر بگیرید.

نکاتی که در مشاوره خرید جرثقیل باید در نظر بگیریم

1- انتخاب کارشناس مناسب
در مشاوره و دریافت مشاوره باید به سراغ کارشناسان با تجربه و متخصص در این رشته بروید. بنابراین بهتر است برای مشاوره خرید جرثقیل از افراد متخصص و در این زمینه کمک بگیرید. کارشناسان و مشاوران شرکت کاوه کرین به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات مشاوره ای به مشتریان عزیز می باشند.

2- اطلاعات کافی در مورد جرثقیل‌ها داشته باشید
در مشاوره خرید جرثقیل بهتر است اطلاعاتی در مورد انواع جرثقیل ها، استحکام، عملکرد و تناسب آنها برای پروژه اجرایی خود داشته باشید. در این صورت می توانید سوالات خود را از کارشناسان و متخصصان این حوزه بپرسید.
3- جزئیات پروژه را شرح دهید
نکته دیگری که در مشاوره خرید جرثقیل باید به آن توجه داشته باشید، شرح دقیق پروژه به مشاوران است. مشاوران با آگاهی کامل از جزئیات پروژه می توانند بهترین و مناسب ترین مشاوره را به شما ارائه دهند.
با توجه به این نکات و چند نکته دیگر که مشاهده می کنید می توانید برای خرید جرثقیل از کارشناسان و متخصصان شرکت کاوه کرین مشاوره لازم را دریافت کنید.

مشخصات فنی جرثقیل به وضوح بر قیمت این محصول تأثیر می گذارد. انواع جرثقیل با انواع قطعات قابل اجرا و استفاده می باشد.

موارد تاثیر گذار در انتخاب انواع جرثقیل:

شرکت کاوه کرین در اینجا به برخی عوامل و فاکتور ها که در انتخاب نوع جرثقیل در محل موثر می باشند اشاره می کند.

عواملی مانند:

  • نوع صنایع
  • بار مصرف(کلاس کاری یا ساعت کاری جرثقیل)
  • میزان آلودگی محیط به رسوبات گردوخاک و عوامل اسیدی
  • ارتفاع و عرض و طول سالن
  • سرعت مورد نیاز در حمل(در برخی از صنایع سرعتهای پایین به خاطر وجود خطرات مورد نیاز است مانند صنایع ذوب و …)
  • عوامل جغرافیایی و محیط زیستی مانند گرما و رطوبت و…
  • میزان هزینه کرد ازجانب مشتری
مشاوره خرید و ساخت جرثقیل

مشاوره خرید جرثقیل توسط چه کسی صورت می گیرد؟

– افرادی که دانش و اطلاعاتی در مورد جرثقیل، انواع آنها، نحوه کارکرد، تناسب پروژه و … ندارند، قبل از خرید با کارشناسان و متخصصان مشورت کنند.
– دسته دوم افرادی هستند که به طور مرتب و مداوم از جرثقیل استفاده می کنند. به عبارت دیگر، مالکان و پیمانکارانی که جرثقیل همیشه جزئی از کار آنهاست. برای این افراد ضروری است که قبل از خرید جرثقیل مشاوره دریافت کنند.
– در نهایت باید گفت که با توجه به سرعت بالای تغییرات و ظهور امکانات و فناوری های جدید، لازم است همه افراد از مشاوره و نظرات تخصصی با آخرین دانش و اطلاعات استفاده کنند و همه توصیه ها را بپذیرند.

مدیران و کارشناسان خبره شرکت مهندسی جرثقیل کاوه کرین  نیز با برنامه ریزی دقیق و در نظر گرفتن استانداردهای بین المللی و مسائل ایمنی سعی در ارائه بهترین و موثرترین پیشنهادات خود در جهت ارتقاء کیفیت تعمیرات و نگهداری تجهیزات و سیستم ها دارند. انرژی و کاهش هزینه ها برای مشتریان خود و این افتخار را داریم که در جهت ارتقای کیفیت صنایع کشور گام برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *